Kliki hoolduse nimele, et näha täpsemat infot

Ainulaadne pärlitega tehtav näomassaaž on kui sukeldumine igavese nooruse ja ilu kuningriiki. Pärlid ehk “mereneitsi pisarad” loovad õhkkonna, kus on ruumi ainulaadsetele aistingutele ja imelisele muudatusele. Massaaži ajal masseeritakse kõiki näo energiapunkte, see parandab pindmist vereringet ja lümfivedeliku ringlust. Naharetseptoreid stimuleeritakse täiendavalt, seeläbi suureneb naha vastupanuvõime ja kosmeetiliste aktiivainete imendumine paraneb. Pärlimassaaž on tasakaalustava massaaži lisaetapp.

Hooldust soovitatakse kuiva nahatüübi puhul. Nahale pakutakse lipiidide täiendust, naha elastsus paraneb, niiskustasakaal normaliseerub ning nahk saab kaitse niiskuse aurustumise eest. Seeläbi saadakse naha kuivus, ketendamine ja liigne sarvestumine kontrolli alla. Hooldus elavdab kiiresti naha pindmist kihti ja suurendab naha elastsust. Rakusisesed funktsioonid normaliseeruvad, naha värvus ja siledus paranevad. Hooldus stimuleerib naha uuenemisprotsesse ja kaitseomadusi ning aktiveerib rasuainevahetust. Hooldust tõhustatakse kahe ainulaadse massaažiga, millest üks on tasakaalustav ja teine luksuslik massaaž pärlitega t.

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele, eriti kuiva naha puhul
Hoolduse kestus: 
60 min

See nahka niisutav ja süvaelavdav hooldus on tõhus alternatiiv injekteeritavatele analoogsetele hooldustele. Hooldus koosneb kahest etapist ja selle käigus kasutatakse madalmolekulaarset hüaluroonhapet sisaldavaid ja sellega sünergias mõjuvaid aineid. Hoolduse tulemusel tugevnevad epidermise struktuurid ja dermaalne maatriks ning naha elastsus paraneb märgatavalt. Nahk muutub elastseks, näojooned on selgemad ja kortsud madalamad. Seda hooldust võib kasutada mesoteraapia hoolduste mõju tõhusa pikendajana.

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele, eriti kahjustatud naha hoolduseks
Hoolduse kestus: 60 min

Luksuslik hooldusprogramm, mis pühib näolt kõik vananemise ilmingud. Naha kõikide kihtide ja retseptorite vaheldumisi aktiveerimine parandab kudede ainevahetust, toitainete omastamist ja vereringet. Seetõttu on hooldusel mitmeid kiiresti ilmnevaid omadusi: hooldus pinguldab tumedaid silmaaluseid ja muudab need heledamaks, taastab näo nooruslikud kontuurid, madaldab kortse ja parandab naha värvust, taastab naha elastsuse ja sileduse. Hoolduskuur tulemusel kaovad östrogeenipuudusele viitavad nähud, kollageeni ja elastiini tootmine aktiveerub, veresoonte seinad tugevnevad ja pindmine vereringe kiireneb. Pigmendilaigud muutuvad heledamaks ning naha immuunsus ja niiskussidumisvõime paranevad tunduvalt. Hooldusprogrammi tõhustatakse tasakaalustava ja luksusliku pärlimassaažiga.

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele, eriti vananevale nahale
Hoolduse kestus: 90 min

Seda hooldust soovitatakse naha koorimisjärgse taastumise kiirendamiseks ning kuiva, veevaeguses vaevleva, tundliku ja kergesti ketendava naha hoolduseks. Hooldus mõjub järgmisel viisil: süvapuhastab, leevendab kiiresti naha ärritusnähte ja ülitundlikkust, korrigeerib ja elavdab nahka, süvaniisutab ja -toidab nahka, kõrvaldab naha kuivuse ja pingulduse tunde, parandab naha vastupanuvõimet.

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele
Hoolduse kestus: 65 min

Platsentapiimaga koorimist võib teostada aastaajast olenemata. See on elavdav hooldus, mille ülesandeks on kõrvaldada naha vananemise ja õhenemise tõttu tekkivaid nähte, nt. värvuse kahvatumist ja pigmendihäireid ning naha punetamist ja põletikulisust. Väikesemolekulilise platsentaseerumil ja epidermaalse kasvufaktori koosmõjul piimaseerumi ja puuviljahapetega on tugev bioaktiveeriv, antioksüdantne ja pinguldav mõju. Need ained vähendavad ühtlasi vananemist tekkivate muudatuste nähtavust ja toimivad põletikku leevendavalt. Need ained kiirendavad naha enda korrigeerivate toimingute toimimist.

Sobib: Kõikidele nahatüüpidele
Hoolduse kestus: 75 min

Vaata hindu ja broneeri