Sigma kollektiiv

Mari-Liis
Mari-Liis Kosmeetik ja ENVIRON EESTI koolitaja
Ilumaailm puges mu südamesse moe- ja fotograafia näol, kuid oma õige eriala leidsin Soomest iluravi erakoolist, mille lõpetamisel sain SKY Kosmetologi märgi ja rahvusvahelise iluravi spetsialisti paberi. Hiljem olen täiendanud end erinevatel kursustel ja ka lõpetanud ka Lana Vallo Glow Make-Up School profimeigikursuse. Töös pean oluliseks personaalset suhtumist igasse klienti, ainult nii on võimalik pakkuda tõelisi ja soovitud tulemusi.
Broneeri aeg
Ingrid
IngridKosmeetik
Olen lõpetanud Eesti Esimese Erakosmeetikakooli ning töödanud kosmeetiku erialal juba 8 aastat. Töös olen hooliv ja professionaalne, seepärast täiendan end pidevalt erinevatel erialastel koolitustel.
Oman ka sertifikaate mesoteraapia teostamiseks ( Simildiet, Princess ).
Töös kasutan Environi ja Forlled’i tooteid. Lisaks näohooldustele, teen veel pediküüri, depilatsiooni, ripsmete ja kulmude keemilist värvimist.
Broneeri aeg
Janika
JanikaKosmeetik
Olen lõpetanud Rahvusvahelise Kosmeetikute Cidesco kooli Stockholmis aastal 2000.
Salong Sigmas osutan järgnevaid teenuseid: näotüübi-põhiseid hoolduseid kosmeetikasarjaga ENVIRON, ripsmete ja kulmude värvimist, pediküüri ja depilatsiooni.
Broneeri aeg
Kristiina
KristiinaJuuksur
Broneeri aeg
Signe
SigneKosmeetik
Ilumaailm on paelunud mind väiksest saati. 2008. aastal lõpetasin Eesti Esimese Erakosmeetikakooli. Omades 10-aastast kogemust selles valdkonnas, olen osalenud paljudel brändikoolitustel, täiendanud end jumestuskunstnikuna Õpetajate Maja Meigikooli Meistriklassis, Lana Vallo Glow International Make-up School profimeigkoolitusel. Alates 2009 aastast tegelen klassikaliste ripsmepikendustega ja 2015 aasta augustis omadasin ühtedest esimeste seas Eestis PhiBrows koolkonna microblading kulmutehnika ning 2016. aasta märtsist oman selles ka kõrgemat sertifikaati. Minu eesmärk pole klienti tundmatuseni muuta, vaid temas parim välja tuua ja seda rõhutada!
Broneeri aeg
Jaanika
JaanikaJuuksur
Broneeri aeg